Koncert online bude, ale…

Milí přátelé, stejně jako vy jsme se moc těšili na vánoční online koncert. Bohužel nám i tak není přáno… Pro nová vládní opatření je nás ve sboru prostě příliš. Nechceme jít hlavou proti zdi a ohrozit vánoční svátky našich členů karanténou, proto jsme se rozhodli pro změnu v programu.

Místo živého online koncertu se můžete těšit na Coralovou talk-show! Moderovat ji nebude nikdo jiný, než náš oblíbený host a kapelník skupiny Marien Víťa Troníček ! Spolu s ním uvidíte šéfovou Ivou Mimrovou předsedu Martina Mimru, sólistky Karolinu Böhmovou, Elišku Urbanovou a Zuzanu Mimrovou, řady sboristů doplní služebně nejstarší člen David Muthsam a za muzikanty přijde Katka Suchomelová a Tomáš TJ Jukl.
Budeme vám vyprávět nejen o natáčení nového CD Tisíc andělů, ale pustíme vám z něho i pár písniček a možná i nějaké zahrajeme živě v komorní sestavě! A kdoví, třeba se nám během streamu ozvou i kmotrové CD Petr Novotný a Petr Michal a na dálku nám placku pokřtí! 

A do vysílání se můžete zapojit i vy! Pište nám pod  link na YouTube vaše dotazy a komentáře – rádi vám na ně živě odpovíme nebo vás pozdravíme!
Věříme, že situaci pochopíte a užijete si s námi alespoň ten malý kousek, který nám z vánočních koncertů zbyl. A pokud jste si zaplatili vstupenku na plnohodnotný koncert a náhradní program vám nestačí – napište nám a my vám vrátíme vstupné.

Těšíme se na vás i přes všechny překážky! Corale se totiž nikdy nevzdávají!

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Koncerty a jeho autorem je Tomáš Jukl. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *