Návštěvní kniha

8 komentářů u „Návštěvní kniha

 1. dobrý den,
  dostal jsem na Vás tip, že určitě stojí za shlédnutí Vaše vystoupení…..stále tu ale koukám a ne a ne nalést nějaký rozpis na aktuální advetní čas….
  děkuji za info, J.Novák

 2. Dobrý den,
  jako dárek jsem postupně dostala 2 vaše CD. Vidím ale, že je jich mnohem víc. Lze je zakoupit a kde ? Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů.

  • Dobrý den Andreo,
   CDček jsme opravdu za ta léta natočili víc. Některá už jsou vyprodaná, ale zbytek lze běžně koupit na našich koncertech (před nebo po vystoupení). Do budoucna uvažujeme i o způsobech, jak zpřístupnit muziku ze starších cédéček. Některé písničky lze najít také na YouTube jako živé záznamy z koncertů.
   Díky za váš zájem a přeji příjemné Vánoce!

   Bohumír Zámečník

 3. dobrý den,
  moc rádi bychom Vás navštívili na vánočním koncertu na Hedeči 26.12. mohu od Vás získat nějaké info, kde lze rezervovat tento koncert?

  moc děkuji Barbora Plašilová

  • Dobrý den,
   díky za váš zájem. Rezervace není potřeba, prostě jen přijdete, místo určitě najdete a můžete si užívat muziku 🙂

   Bohumír Zámečník

 4. Pěkný den vám všem…
  moc bych vás chtěla poprosit, zda by jste mi mohli poskytnout noty k písni STAREJ BETLÉM ? Šlo by to? Rádi bychom ji zazpívali v našom kostelíku. Prosím.
  Moc děkuji za jakoukoli odpověď.
  Krásný den… 🙂

 5. Dobrý den,
  Váš koncert včera v Kostelecké Lhotě(16.12.2018) byl jako pokaždé vynikající a s přáteli jsme si ho jaksepatří užili. Dnes, ještě plný dojmů, jsem si pustil Vaše 2 CD ,pochopitelně nádhera, ale to DVD se skupinou Marien, tak to jsem si opravdu užil. Přeji Vám mnoho úspěchů, krásných koncertů a mnoho spokojených posluchačů.

  S pozdravem J.Němec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *